Nikodem

Przedstawiamy nową markę odzieżową inspirowaną motywami chrześcijańskim. Prezentujemy zupełnie nowe podejście do tematyki religijnej. Nasz asortyment kierujemy do wszystkich, wierzących i nie. Nie ma znaczenia. Ważne byście się czuli dobrze w naszych ciuchach.

 

Dlaczego odzież Chrześcijańska?

Pewnie dlatego że nie wstydzimy się naszej wiary i chętnie o niej świadczymy. Również dlatego, że rynek odzieży religijnej wydaje nam się być zaniedbany. I wreszcie dlatego że chcemy ubierać wierzących w naprawdę dobre ciuchy.

Odkąd pamiętamy, popularne wzory koszulek religijnych i ich jakość, mimo upływu lat nie zmieniają się. Przywożąc co roku z Częstochowy koszulkę liczyliśmy, że tym razem nie zniszczy się po pierwszym praniu.

Postanowiliśmy z tym skończyć. Stworzyliśmy linię odzieży z ciekawymi motywami, a materiały z których wykonaliśmy nasze ciuchy, są nienagannej jakości.

 

Dla kogo?

Swoją ofertę kierujemy do osób prowadzących aktywny tryb życia, ceniących sobie jakość i dobry, oryginalny design. Polecamy je szczególnie osobom, którym bliskie są wartości chrześcijańskie i tym którzy nie do końca wierzą, czy mają wątpliwości. W zasadzie nie musisz być wierzącym by nosić nasze ciuchy. Nasze ubrania stanowią idealne uzupełnienie codziennych stylizacji: do szkoły, do pracy, na spotkanie – wszędzie.


Jakie są Wasze projekty?

Na to pytanie powinniście odpowiedzieć sobie sami. Czy są dobre? Nie wiemy, wiemy natomiast, że jesteśmy ludźmi mającymi sporo dystansu do siebie i wszystkiego co nas otacza. Pewnie to pozwala nam projektować wzory odważne, niekiedy z odrobiną humoru. O to nam właśnie chodzi. Każdy uśmiech na widok naszych ciuchów to dla nas komplement. Nasze projekty nie są dosłowne i w tym ich siła.
Nie znajdziesz u nas słodkich owieczek, kolorowych obrazków, nie używamy także czcionki Comic-Sans. Niestety.

 


Dlaczego Nikodem?

 Nikodem był jednym z faryzeuszy, który uwierzył Chrystusowi w słowa i czyny. Pod osłoną nocy przyszedł do Jezusa by z nim porozmawiać. Rozmowa ta musiała mieć decydujący wpływ na Nikodema. Jak się później okazało pozostał z Chrystusem do końca. Wraz z Józefem z Arymatei złożył ciało Chrystusa w grobie.

Wiemy jak w dzisiejszym świecie trudno jest być Chrześcijaninem dlatego historia Nikodema inspiruje nas. Wielu z nas jest podobnych do Nikodema, trapią nas wątpliwości, strach, czasami brak wiary. Ale przykład Nikodema pokazuje, że nigdy nie jest za późno by uwierzyć Nauczycielowi.

 

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl